Indywidualne zajęcia jogi online

Indywidualne zajęcia jogi

Indywidualne zajęcia jogi to najlepszy sposób na odkrycie wewnętrznego potencjału i zapanowanie nad stresem. Jesteś osobą początkującą? A może masz już doświadczenie i praktykujesz jogę od jakiegoś czasu, jednak poszukujesz tak ułożonych asan, aby były dopasowane do Twoich potrzeb i celu, który chcesz osiągnąć? W obu przypadkach przygotuję dla Ciebie zestaw wyjątkowej praktyki, która będzie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Joga jest wyjątkowym doznaniem, jeśli jest prowadzona w harmonii z Twoimi potrzebami.

Gwarantuję Ci, że indywidualne zajęcia jogi online ze mną będą dla Ciebie wyjątkowym doświadczeniem. Nazywam się Patrycja i mam ogromną wiedzę na temat anatomii i zdrowia. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym na kierunku położnictwo. Na praktykach zawodowych zdobyłam wiedzę jak pracować z oddechem i poznałam tajniki rehabilitacji. Pomogło mi to odkryć, jak duży wpływ na nasze zdrowie ma stres, a to popchnęło mnie to zrobienia certyfikatu MSBR redukcji stresu przez mindfulness. Mam nie tylko wiedzę i doświadczenie związane z zagadnieniami medycznymi, ale też od kilku lat współtworzę portal Yoginki, gdzie dzielę się swoją wiedzą wraz z innymi dziewczynami. Wspólnie wspieramy się w realizacji nowych celów i uczymy się dużo od siebie w zakresie mindfulness, zdrowia, duchowości i jogi. Na zajęciach indywidualnych chcę się podzielić z Wami tym, co sama otrzymuję i czego się nauczyłam w moim procesie samodoskonalenia się.

Jestem certyfikowaną instruktorką jogi i terapeutką kronik akaszy. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i podstawą zajęć ze mną jest holistyczne podejście do każdej jednostki. Podczas zajęć zapewniam prowadzoną medytację oraz pracę z ciałem i duchem. Nie tylko pokażę Ci, jaki zestaw asan będzie dla Ciebie najlepszy, ale podpowiem Ci jak zapanować nad swoim oddechem, aby osiągnąć wewnętrzną spójność. Z moją praktyką uwolnisz się od gonitwy myśli i nauczysz się, jak zapanować nad tym, co pojawia się w Twojej głowie podczas medytacji. Chętnie też dzielę się swoją wiedzą i w razie jakichkolwiek pytań dotyczących jogi i stworzonej przeze mnie praktyki możesz liczyć na rzetelną odpowiedź z mojej strony. Nie zostaniesz z tym sam! Wspólnie rozwiejemy wątpliwości, które mogą pojawić się w Twojej głowie. Zastanawiasz się pewnie, w jaki sposób uda mi się stworzyć odpowiednią praktykę właśnie dla Ciebie?

Przed indywidualnymi zajęciami jogi

Podstawą zajęć ze mną jest poznanie osoby, z którą będę współpracowała. Zanim zacznę układać dla Ciebie praktykę, otrzymasz ode mnie kwestionariusz z zestawem pytań, na temat Twojego zdrowia i tego, nad czym chcesz pracować. To właśnie będzie moja podstawowa wiedza o Tobie, dlatego tak ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na jego rzetelne wypełnienie. To, co opowiesz mi o sobie, połączę ze swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu będę w stanie stworzyć indywidualną praktykę szytą na Twoją miarę. 

Dla kogo są indywidualne zajęcia jogi online?

Zajęcia online to dobre rozwiązanie właściwie dla każdego. Masz szansę, aby praktykować jogę w bezpiecznym i znanym otoczeniu, co pomaga w szybszym wyciszeniu się i uspokojeniu myśli. Możesz też praktykować w dowolnym dla Ciebie miejscu gdzieś w terenie na łonie natury. Po prostu te zajęcia mogą odbywać w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu. Nie musisz też poświęcać czasu na dojazd na zajęcia, wystarczy, że znajdziesz spokojne miejsce w domu i włączysz swojego laptopa, aby się ze mną połączyć. Popatrz ile zalet!

Dlaczego warto wziąć udział w moich indywidualnych zajęciach jogi online? 

Przygotuję dla Ciebie specjalną dedykowaną praktykę, która będzie dopasowana do Twoich i pomoże co osiagnąć Twój cel. Oprócz spotkania na żywo otrzymasz ode mnie nagranie z zajęć. Dzięki temu możesz do niego wrócić w każdym momencie i praktykować ten zestaw samodzielnie. Moje doświadczenie w pracy z ludźmi oraz znajomość anatomii człowieka sprawi, że dedykowany zestaw pomoże Ci pozbyć się bólów określonych miejsc. W cenie 250 zł otrzymasz ode mnie narzędzie, które poprawi Twój komfort codziennego życia. Z jego pomocą uzyskasz konkretne rozwiązania, które poprowadzą Cię podczas medytacji, aby osiągnąć spokój ducha. 

Joga online

Indywidualne zajęcia jogi online
Umów się