Home Office Yoga

Czyli joga dla osób pracujących przy biurku

Czy znasz to uczucie, kiedy po kilku godzinach pracy przy biurku Twoje ciało zaczyna protestować? Ból pleców, sztywność karku, a może uczucie, że Twoje nogi zapomniały, jak to jest się poruszać? Jeśli tak, to ten ebook „Home Office Yoga” jest dokładnie tym, czego potrzebujesz!

Dla kogo jest ebook „Home Office Yoga”?

Dla osób pracujących zdalnie przy komputerze, siedzących przy biurku.

Dla pracowników biurowych oraz osób spędzających większość czasu siedząc

Dla każdego kto ma dolegliwości związane z długim siedzeniem w jednej pozycji.

Dla leniuszków, którzy chcą o siebie zadbać przy małym nakłądzie czasu.

Dlaczego warto?

W dzisiejszym świecie pracy zdalnej, gdzie granice między życiem zawodowym a prywatnym stają się coraz bardziej zamazane, dbanie o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne jest ważniejsze niż kiedykolwiek. „Home Office Yoga” to nie tylko ebook; to klucz do drzwi, które prowadzą do lepszego samopoczucia, większej produktywności i harmonii w życiu.

Nie musisz wychodzić z domu, aby znaleźć profesjonalne wsparcie i porady, jak zadbać o swoje zdrowie. „Home Office Yoga” oferuje Ci praktyczne, łatwe do wykonania ćwiczenia z instruktażem wideo, które pomogą Ci zmniejszyć napięcie mięśniowe, poprawić postawę i zwiększyć elastyczność.

Bez względu na to, czy masz tylko 5 minut między spotkaniami, czy godzinę na pełną sesję jogi, „Home Office Yoga” dostosowuje się do Twojego harmonogramu. Dzięki temu, że jest to ebook, możesz mieć go zawsze przy sobie, na każdym urządzeniu z dostępem do internetu, w każdej chwili.

Co zyskujesz z ebookiem?

Łatwość dostępu: Praktykuj jogę w dowolnym czasie, w swoim tempie, w zaciszu własnego domu / biura. Wystarczy kilka minut dla siebie aby poczuć ulgę.

Wsparcie dla ciała i umysłu: Nasze holistyczne podejście pomoże Ci nie tylko zadbać o ciało, ale i umysł oraz koncentracje, niezbędą do produktywnej pracy.

Instruktaż wideo: Dołączone materiały wideo sprawią, że nauka będzie jeszcze łatwiejsza i bardziej interaktywna, filmiki wymagają dostępu do internetu.

Uniwersalność: W ebooku znajdziesz coś dla siebie, niezależnie od Twojego doświadczenia w jodze, możesz być nawet zupełnie zielony w tym temacie.

Jak wygląda ebook „Home Office Yoga”w środku?

Rozdziały ebooka „Home Office Yoga”

Zrozum ergonomię

Dowiesz się czym jest ergonomia i jak powinno wyglądać prawidłowo stanowsiko pracy.

Proste pozycje na krześle

Poznasz pozycje jogowe takie jak gołąb czy orzeł, które możesz wykonać bez konieczności wstawania z krzesła. 

Pozycje stojące przy biurku

Poznasz stojące pozycje jogowe takie jak pies z głową do góry, szczeniaczek czy tancerz, czyli takie, które możesz wykonać przy swoim biurku.

Joga dla oczu

Dowiesz się jakie ćwiczenia możesz wykonywać, aby zmiejszyć napięcie mięsni oczu i poczuć ulgę od patrzenia w ekran.

Przerwy w pracy

Dowiesz się jak wykorzystać przerwy w pracy i jakie korzyści daje wprowadzenie ich do swojej rutyny pracy.