Nowy numerologiczny rok osobisty 2023 to zaproszenie do odkrywania swoich talentów i uczenia się nowych rzeczy. Problemy, z którym obecnie się borykamy mogą być błogosławieństwem w nieszczęściu. Jeśli ufasz, zobaczysz, że wszechświat nieustannie kieruje Cię do wyższego celu.

Należy wspomnieć, że w Numerologii rok nie rozpoczyna się tak samo jak kalendarzowy w styczniu ale wraz z wrześniowym nowiem księżyca, który zagościł 25 września 2022 roku. Coznacze, że nowy rok numerologiczny już trwa.

Z tym co mówi nam numerologuia każdy rok z dziewięciu lat cyklu przynosi określone przeżycia.

Numerologia 2023 sugeruje, abyś wykorzystywał swoje umiejętności twórcze, hobby, wrodzone talenty i dary, aby pomagać innym. Ważne jest, aby rozpoznawać i honorować znaki i wiadomości, które wysyła wszechświat. Dostaniesz te wiadomości poprzez intensywne spostrzeżenia, uczucia, synchroniczności i duchowe podszepty. Mogą anifestować się także przez sny.

Numer 2023 odnosi się do miłości – do siebie i do wszystkich żywych istot. Miłość do siebie jest niezbędna dla rozwoju emocjonalnego i zrozumienia innych. Rok 2023 jest przełomowy. Wzrośnie nasza zdolność odbierania energetycznych komunikatów. Symbolika liczby 2023 mówi nam, że powinniśmy myśleć w inny sposób. Rozpalić swoją kreatywność, spotykać się z ciekawymi ludźmi, zmienić perspektywę.

Znaczenie roku 2023 w numerologii

Liczba 2023 ma wartość liczbową 7. Ta cyfra jest uważana za wewnętrzny pierwiastek mądrości, wiąże się  umiejętnością komunikowania się z ludźmi. To może być dobry moment na rozpoczęcie nowego projektu czy biznesu.

Jeśli zajmujesz się czymś twórczym możesz mieć wspaniały, płodny czas. Liczba 2023 pomoże ci wykorzystać energię i spełnić marzenia. Jeśli chcesz odnaleźć swoją drogę w świecie, otwórz swój umysł na znaki. Może zauważysz, że liczby, które napotykasz w życiu codziennym, się powtarzają.

Numerologia roku 2023 

“2” dwa razy

Numer dwa musi przede wszystkim czuć i być. Reprezentuje małżeństwo, dwoistość , życie rodzinne, prywatne i towarzyskie. Bardzo lubi życie domowe i spotkania rodzinne. Cyfra 2 oznacza osobę, gościnną, przyjazną, opiekuńczą i czułą. Jest oznaką empatii, współpracy, zdolności adaptacyjnych, troski o innych, wrażliwości na potrzeby innych. Cyfra 2 jest również symbolem równowagi, wspólnoty. Reprezentuje intuicję. To czas na podążanie za swoimi pasjami i kreatywnością, a także szerzenie szczęścia i radości. 

 • “3” raz

Numer trzy przyszedł, aby podzielić się ze światem prawdziwą ekspresją. Połączy nas z najgłębszymi emocjami. Cyfra 3 charakteryzuje się pragmatyzmem, jest utylitarna, roztropna, dynamiczna, kreatywna, ma cele i je realizuje. Daje dobre umiejętności komunikacyjne.

 • “0” raz

Wszystko zaczyna się w punkcie zerowym i w punkcie zerowym wszystko się kończy. Nowe początki. Cyfra 0 symbolizuje wieczność i ciągłość. Jest silnie związana z rozwojem osobistym i spirytualizmem. 

rok osobisty 2023

Numerologiczny rok osobisty 2023

Numerologiczny rok osobisty 023 reprezentuje nowe początki i wyzwania. Będzie wymagał wysokiego poziomu energii, wrażliwości i elastyczności. Twój rok osobisty określa w jakim etapie życia się znajdujesz, czego możesz się spodziewać. Jest odzwierciedleniem ogólnego przepływu energii.

Dodaj dzień urodzenia i miesiąc, w którym się urodziłeś. Dodaj sumę do liczby siedem dla roku 2023. Twój osobisty numer roku powinien być jednocyfrową liczbą z przedziału od 1 do 9.

Rok osobisty 1 na rok 2023

Numerologiczny rok osobisty 2023 to dla Ciebie początek nowego rozdziału, który przyniesie wiele nowego w Twoim życiu. Możesz się przeprowadzić, możesz znaleźć nową pracę lub poznać nowych ludzi, którzy będą mieć wpływ na Twoje życie. Ufaj, słuchaj, dostrzegaj.. Znaki będą Cię prowadzić na nową drogę, masz wielką szansę, ale proszę nie przegap jej! Wsłuchuj się w siebie.

Ten rok da możliwość uniezależnienia się, podjęcia nowych zobowiązań lub działania w inny sposób. Wibracja 1, którą teraz otrzymujesz, zachęca do tego, by nabrać nadziei i zapomnieć o nieprzyjemnych doświadczeniach z przeszłości. Nie pozwalaj na to, aby straty, żale czy przykrości, których być może doświadczyłeś, nadal Cię trapiły. Trzeba zacząć wszystko od nowa, bo teraz tworzysz fundamenty pod nowy etap w swoim magicznym życiu.

Rok osobisty 2 na rok 2023

To jest rok, w którym budujesz. Może się okazać, że 2023 przyniesie mentorów, przyjaciół, nauczycieli, a nawet partnera na jakiś swój pokręcony sposób. Energia na ten rok skupia się na rozwoju, współpracy i ćwiczeniu cierpliwości. Ucz się i bądź ciekaw życia..

Nadszedł czas refleksji, co nie było możliwe w poprzednim roku.  Teraz przyrzyj się temu co zacząłeś i zdecyduj, które plany warto kontynuować. Oceń realniie swoje możliwości.

Warto zająć się własnym zdrowiem. Jeśli przekładałeś jakieś badania, leczenie lub operację, możesz zrobić je teraz, bo nadeszła odpowiednia chwila. Wibracja 2 to dobra okazja do podróży lub dokonania zmian w domu czy pracy.

Jeśli pojawią się kłopoty finansowe, musisz postępować ostrożnie i rozsądnie, ponieważ nie jest to odpowiedni czas na spekulacje. Z kolei może warto się zająć zacieśnianiu relacji romantycznych, a zwłaszcza odbudowywaniu starych związków.

Rok osobisty 3 na rok 2023

Masz mądrość, którą możesz się podzielić; masz historię do opowiedzenia, a w tym roku zastanawiasz się, w jaki sposób możesz ją zaoferować światu. Poczucie bycia częścią większej całości może przynieść Ci poczucie satysfakcji i spełnienia w 2023 roku. Rok Osobisty 3 to także energia nastawiona na twórcze sukcesy.

Wibracja 3 to szczęście, dziecięca radość i bardzo przyjemne doświadczenia. W chwili obecnej emanuje od Ciebie silny magnetyzm i czar, który przyciąga uwagę innych. To może być przełomowy czas dla spraw uczuciowych. .

Będzie to też doskonały okres na rozwijanie działalności artystycznej lub literackiej. Twój umysł będzie niesamowicie pełen pomysłów na ekspresję. Wiele osób zasmakuje sukcesu – uznania zawodowego, prestiżu, pieniędzy lub poparcia wpływowych osób. Poczujesz się niesiony na fali, pełen entuzjazmu i optymizmu.

Rok osobisty 4 na rok 2023

To rok na zdyscyplinowanie i zorganizowanie. Dobrze sobie poradzisz, gdy ugruntujesz swoją energię i skupisz się na pozostaniu zakorzenionym w obecnej sytuacji. Rok 2023 polega na budowaniu siebie, tego kim chcesz być, dostrojeniu i dostaniu się tam. To wymagający czas, ale to ile teraz wypracujesz będzie owocowało kolejne pięć lat, przemyśl to.

Niektórzy mogą w tym roku stawiać czoła róznym róznistym kłopotom lub przeszkodom. Mogą to być problemy finansowe, prawne lub zawodowe. Nie traktuj pobłażliwie syganłów alarmowych. Zachowaj samokontrolę i czekaj,  nie można licz na natychmiastowe ani spektakularne efekty.

Pamiętaj, że przy tej wibracji należy zachować cierpliwość i wytrwałość.

Rok osobisty 5 na rok 2023

Ten rok przynosi trochę przygód, emocji i możliwość zasiania nasion intencji. W tym roku rzeczy, nad którymi pracowałeś wcześniej, pozwolą zagościć wytchnieniu w Twoim życiu, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. To czas na odpoczynek i relaks, podróże, szaleństwa.. Korzystaj i zbieraj doświadczenia!

Jest to czas bardzo płynny, ale zarazem wymagający aktywności, nawiązywania kontaktów, a także korzystania z nadarzających się okazji, nawet jeśli wydają się ryzykowne. Zmiany będą na porządku dziennym: zmiana mieszkania, miasta lub kraju zamieszkania, zmiany w relacjach, związkach, zmiany w pracy.

Mimo że w niektórych przypadkach zmiany przyniesie Przeznaczenie, innym razem to Ty je wywołasz. Trzeba być elastycznym, wolnym i gotowym na to co oferuje wibracja 5.

Rok osobisty 6 na rok 2023

Wraz z podróżą do samoakceptacji rok 2023 może również przynieść możliwość złagodzenia objawów złamanego serca i uwolnienia wszelkich stłumionych emocji, które wydawały się ciężkie lub uciążliwe. W tym roku energia skupia się na rodzinie, domu i odpowiedzialności. To wspaniały czas na założenie rodziny, skupieniu się na zdrowiu i bliskich. To czas żeby zwolnić, ciało da znać nad czym powinieneś pracować.

Dla większości osób może to być najlepszy rok w całym cyklu. Możliwe, że Twój dom stanie się miejscem spotkań osób, które mają problemy lub szukają oazy spokoju i zrozumienia. Możesz poczuć się tak dobrze, że czasem trudno będzie Ci zająć się sprawami materialnymi i codziennymi. Jednak dla niektórych,  może to być rok, w którym zostaną zerwane więzi rodzinne, ale tylko wtedy gdy dusza nie będzie mogła odnależć w nich spokoju. Jest to więc czas sprzyjający tworzeniu ogniska domowego i umacniania więzi .

Wibracja 6 może także przynieść (chociaż niezbyt często) efekt zupełnie przeciwny. Może się zdarzyć, że praca tak Cię przytłoczy, że nie pozwolisz sobie nawet na chwilę wytchnienia. W ciągu tego roku niektórzy mogą także poczuć się zbyt przytłoczeni odpowiedzialnością rodzinną, które ograniczają ich wolność. 

Rok osobisty 7 na rok 2023

Ten rok przynosi wiele zmian emocjonalnych. Zmiany te mogą dotyczyć przyjaźni, romantycznych związków, miejsca pracy, domu, a nawet Twojej duszy. Bardziej niż kiedykolwiek zdasz sobie sprawę, że każdy, kogo spotkasz w swojej życiowej podróży, jest po prostu lustrem i odzwierciedla to, co dzieje się w Tobie. Możesz znaleźć się w zespole z kimś, kto pomoże popchnąć karierę na wyższy poziom.

Wibracja 7 daje szanse na podróże, nawiązanie nowych przyjaźni czy interesy w kraju i za granicą. To dobry rok na zmianę domu lub pracy, na rozpoczęcie nauki, studiów czy specjalizacji, na kupowanie, sprzedawanie, szukanie pracy. Inna ważna tendencja tego roku wiąże się z poszukiwaniem, refleksją i dojrzewaniem duchowym. Większość osób zapragnie pogłębić swoje wnętrze. Zakwestionują własne prawdy i przeżycia, zaczną szukać odpowiedzi na nurtujące je pytania, w sobie lub poprzez studia metafizyczne. Wskutek tych głębokich przemyśleń wiele z nich przewartościuje swe zasady postępowania, bo podstawy moralne i duchowe zupełnie się zmienią. 

W tym roku nie ma miejsca na lekkomyślność, ale jest czas na refleksję i głęboką zadumę. Jest to okres autoanalizy, poszukiwania, a także wzrostu duchowego i mentalnego. Ta autoanaliza może nadać nowy sens Twemu życiu dzięki nowej hierarchii wartości.

Rok osobisty 8 na rok 2023

Rok 2023 przynosi wiele możliwości przemia i przebudzenia. Ta energia obfitości pomoże również wykorzystać moc wdzięczności. 8 dotyczy również równowagi i karmy, więc jeśli zrobiłeś wszystko, co w Twojej mocy, w tym roku zostaniesz wynagrodzony. Mogą wrócić do Ciebie pewne lekcje, osoby.. Bądź mądry i uważny, nie powtarzaj błędów.

Jest to doskonały rok do realizacji swoich marzeń jako nagrody za ciężką prace. Planuj i działaj śmiało, byle nie lekkomyślnie. Nie daj się omamić obietnicą natychmiastowych efektów i osiągnięć. Jeśli chcesz zacząć coś nowego, bądź rozsądny i rozważny, a plany rób z wyprzedzeniem. Nie buduj zamków na piasku i nie zaczynaj niczego bez solidnych podstaw.

Istnieje możliwość, że osoby starsze w pewien sposób zaważą na Twoim życiu. Możesz zostać wciągnięty w ich problemy, mieć wydatki czy niespodziewane kłopoty, gdy będziesz chciał im pomóc. Wykorzystaj ten sprzyjający czas na działanie sprawiedliwe, odpowiedzialne i uczciwe, by wzmocnić swój charakter i ostudzić zapał.

Rok osobisty 9 na rok 2023

Ten rok może sprawić kłopoty tym, którzy nie chcą już zmian, ale bez zmian nasze życie pogrąży się w stagnacji. . Ciesz się tym rokiem kulminacji i zakończeń, zasługujesz na wszystko co najlepsze, a ten rok posprząta wszystko co już niepotrzebne i zrobi miejsce na nowe.

W tym roku będziesz czuł się bardziej komfortowo współpracując z innymi. Będziesz mógł pracować w zespole o wiele efektywniej i wydajniej. Umiejętność pokojowego współdziałania pomoże wiele zyskać. Możesz doświadczyć w tym roku niesamowicie głębokich relacji, opartych na przyciąganiu.. Możesz też doświadczać emocjonalnego zamętu. Dlatego zachowaj spokój i wsłuchuj się w siebie.

Nie trzymaj się kurczowo niczego ani nikogo. Pozwól zadziałać wibracjom, a dokonają wyboru za Ciebie. Jeśli jednak głos wewnętrzny każe Ci z czymś zerwać, zrób to, bo w tym okresie intuicja jest nieomylna. W tym czasie prawdopodobna jest strata, rozczarowanie, zdrada kogoś bliskiego lub przyjaciela. Powinieneś rozstać się z tym bez żalu, przekonany, że dane osoby czy sytuacje spełniły już swoją misję w Twoim życiu. Niewątpliwie w wielu przypadkach sytuacje te wywołają bolesne rozdarcie wewnętrzne, lecz gdy będziesz świadomy tego, co się dzieje i dlaczego, łatwiej to zniesiesz.

Inną ważną cechą charakterystyczną dla tego roku jest to, że rozpoczęte w nim rzeczy nie trwają długo. Należy zatem unikać podpisywania ważnych dokumentów, zaangażowania uczuciowego, zobowiązań w pracy lub w innych sprawach.

Patrycja Ługiewicz

Founder, redaktor, autor

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. View more
Cookies settings
Akceptuje
Odmawiam
Polityka prywatności i cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
 1.        Zakres Polityki prywatności i cookies

Administratorem danych  jest

Internet pro spółka z o.o.

Ul. Święty Marcin, nr 29, lok. 8, 61-806 Poznań Regon: 387309460, Nip: 7831825741

Zobowiązujemy się postępować właściwie, jeśli chodzi o zbieranie, wykorzystywanie i ochronę danych osobowych. Chcemy, abyś był pewny, że Twoje dane są z nami bezpieczne a także w pełni rozumiał, w jaki sposób je wykorzystujemy, aby zaoferować Ci lepsze i bardziej spersonalizowane usługi. Właśnie dlatego została opracowana ta Polityka prywatności

i cookies (dalej „Polityka”), która:

 •         określa rodzaje danych osobowych, które gromadzimy;
 •         wyjaśnia, w jaki sposób i dlaczego zbieramy i wykorzystujemy Twoje dane osobowe;
 •         wyjaśnia, kiedy i dlaczego udostępnimy Twoje dane osobowe innym organizacjom;
 •         wyjaśnia prawa i wybory, które masz, jeśli chodzi o Twoje dane osobowe.

W związku z oferowaną gamą produktów i usług, chcemy, abyś jasno wiedział, co obejmuje ta Polityka. Niniejsza Polityka dotyczy Ciebie, jeśli korzystasz z naszych produktów i usług (określonych w niniejszej Polityce jako „nasze Usługi”). Korzystanie z naszych Usług oznacza:

 •         Założenie konta w naszym Serwisie oraz korzystanie z naszych Usług oferowanych w ramach jego funkcjonalności;
 •         Zakupy u nas przez telefon, online lub w inny sposób za pomocą dowolnej strony internetowej (dalej „nasze Serwisy”) lub aplikacji mobilnych („nasze aplikacje mobilne”), w których publikowane są niniejsze zasady;
 •         Niniejsza Polityka ma również zastosowanie, jeśli skontaktujesz się z nami lub skontaktujemy się z Tobą w sprawie naszych Usług;
 •         Wybrane części niniejszej Polityki obowiązują również w naszych sklepach i biurach stacjonarnych, w których za pomocą monitoringu CCTV rejestrowane są Twoje zdjęcia.

Nasze Serwisy lub aplikacje mobilne mogą zawierać linki do innych stron internetowych obsługiwanych przez inne podmioty, które mają własne zasady i polityki prywatności, które wyjaśniają, w jaki sposób wykorzystują Twoje dane osobowe. W takich sytuacjach prosimy o dokładne zapoznanie się z rzeczonymi warunkami i politykami prywatności przed podaniem jakichkolwiek danych osobowych na takiej stronie internetowej, ponieważ nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za strony internetowe innych podmiotów.

 1.        Dane osobowe które zbieramy

Ta sekcja zawiera informacje o danych osobowych, które możemy od Ciebie gromadzić podczas korzystania z naszych Usług oraz innych danych osobowych, które możemy otrzymać z innych źródeł.

Rejestrując się w naszych Usługach, możesz przekazać nam: ·         Twoje dane osobowe, w tym adres pocztowy, adres e-mail, numer telefonu oraz data urodzenia;·         Dane logowania do konta, takie jak nazwa użytkownika i hasło, które wybrałeś;
Kupując u nas online, przeglądając nasze Serwisy lub korzystając z naszych aplikacji mobilnych, możemy zbierać: ·         Informacje na temat zakupów online (na przykład, co kupiłeś, kiedy i gdzie kupiłeś oraz jak za to zapłaciłeś);·         Informacje o sposobie przeglądania naszych Serwisów i aplikacji mobilnych oraz informacje o kliknięciu jednej z naszych reklam (w tym na stronach internetowych innych organizacji);·         Informacje o wszelkich urządzeniach używanych do uzyskania dostępu do naszych Usług (w tym marka, model i system operacyjny, adres IP, typ przeglądarki i identyfikatory urządzeń mobilnych);
Jeśli korzystasz z kuponów lub voucherów możemy zbierać: ·         Informacje jak i kiedy używasz kuponów lub voucherów;
Kontaktując się z nami, lub kiedy my kontaktujemy się z Tobą lub biorąc udział w promocjach, konkursach, ankietach lub ankietach dotyczących naszych Usług, możemy zbierać: ·         Dane osobowe, które podajesz na swój temat, za każdym razem, kiedy kontaktujesz się z nami w sprawie naszych Usług (na przykład Twoje imięi nazwisko, nazwa użytkownika, dane kontaktowe, login), w tym przez telefon,e-mail lub pocztę lub podczas rozmowy z nami za pośrednictwem mediów społecznościowych;·         Szczegółowe informacje o wiadomościach e-mail i innych wiadomościach cyfrowych, które wysyłamy do Ciebie, wraz z wszelkimi linkami, które klikniesz;·         Twoja opinia i wkład w ankietach satysfakcji klientów;
Kiedy odwiedzasz nasze sklepy lub biura regionalne ·         Twoje zdjęcia w ramach naszych systemów monitoringu CCTV.
 1.        Inne źródła danych osobowych

Możemy również wykorzystywać dane osobowe z innych źródeł jak: specjalistyczne firmy, które dostarczają informacje, nasi partnerzy handlowi i rejestry publiczne. Tego typu dane osobowe pomagają nam m.in.:

 •         dokonać przeglądu i poprawić dokładność posiadanych przez nas danych;
 •         poprawić i zmierzyć skuteczność naszej komunikacji marketingowej, w tym reklamy online.
 1.        Jak i dlaczego używany danych osobowych

W poniższej tabeli szczegółowo wyjaśniamy w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy dane osobowe:

Używamy danych osobowych do: To oznacza, że przetwarzanie Twoich danych osobowych pozwala nam na: Dlaczego przetwarzamy Twoje dane w ten sposób? Podstawa prawna
Zapewnienia dostępności naszym usługom Zarządzanie kontem, które masz stworzone w naszym Serwisie.Przetwarzanie Twoich zamówieńi zwrotów. Musimy przetwarzać Twoje dane osobowe, abyśmy mogli: zarządzać Twoim kontem użytkownika; dostarczać Ci towary i usługi, które chcesz kupić; pomagać przy zamówieniach i zwrotach, o jakie możesz poprosić. Niezbędność do wykonania umowyGdy przetwarzamy:·         dane o zakupachi transakcjach;·          dane kontaktowe;·         informacje z profilu użytkownika;·         dane dotyczycące dostawy / odbioru.Bez tych informacji nie będziemy w stanie dostarczyć Ci naszych produktów ani usług.Prawnie usprawiedliwiony celDane przetwarzane po realizacji zamówienia w celach obsługi posprzedażowej.
Zarządzaniai usprawniania naszych codziennych operacji biznesowych Zarządzanie i ulepszanie naszych Serwisów i aplikacji mobilnych. Używamy plików cookies i podobnych technologii w naszych Serwisach i w aplikacjach mobilnych, aby poprawić jakość obsługi klienta.Niektóre pliki cookies są niezbędne, więc nie należy ich wyłączać, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji naszych Serwisów i aplikacji mobilnych. Możesz wyłączyć inne pliki cookies, ale może to wpłynąć na Twoje odczuciaz korzystania z naszych witryn. Więcej informacji o plikach cookies i sposobach ich wyłączenia można znaleźć w sekcji Pliki cookies i podobne technologie. Prawnie usprawiedliwiony cel
Rozwijania i ulepszania naszej oferty produktów, usług, know-howi sposobu, w jaki komunikujemy sięz Tobą. Opieramy się na wykorzystaniu danych osobowych do przeprowadzania badań rynkowych, a także do ulepszania naszych systemów informatycznych (w tym bezpieczeństwa) oraz naszego asortymentui usług. Dzięki temu możemy służyć Ci lepiej jako klientowi.
Wykrywania oszustw i innych przestępstw oraz ich zapobiegania. Ważne jest, abyśmy monitorowali nasze Usługi w kontekście wykrywania i zapobiegania oszustwom, innym przestępstwomi niewłaściwemu wykorzystywaniu usług. Pomoże nam to upewnić się, że możesz bezpiecznie korzystać z naszych Usług.
Personalizowania usług pod Twoje oczekiwania Analizowania Twoich nawyków przeglądania naszych Serwisów oraz nawyków zakupowych, aby móc lepiej zrozumieć Cię jako naszego użytkownika i klienta oraz zapewnić Ci spersonalizowane oferty i usługi. Przeglądanie Twoich zachowań i zakupów pozwala nam personalizować nasze oferty oraz usługi. Pomoże nam to spełnić Twoje potrzeby jako klienta. Prawnie usprawiedliwiony cel
Wysyłania odpowiednich komunikatów marketingowych(w tym pocztą elektroniczną, pocztą tradycyjną lub w formie reklamy online), dotyczących naszych produktów i usług oraz usług naszych dostawców i partnerów. W związkuz tym reklama internetowa może być wyświetlana na naszych stronach internetowych oraz na stronach internetowych podmiotów trzecichi innych kanałach mediów online. Możemy również mierzyć skuteczność naszych komunikatów marketingowych oraz naszych dostawców i partnerów handlowych. Chcemy być pewni, że dostarczamy komunikację marketingową, w tym reklamę online, która jest odpowiednia dla Twoich zainteresowań. Aby to osiągnąć, mierzymy Twoje reakcje na komunikację marketingową związaną z oferowanymi przez nas produktamii usługami, co oznacza, że możemy zaoferować Ci produkty i usługi, które lepiej spełniają Twoje potrzeby jako klienta.Możesz zmienić swoje wybory marketingowe, zarówno podczas rejestracji u nas, jaki w dowolnym czasie po tym.Masz również wybór, jeśli chodzi o reklamę online. W dalszej części Polityki przedstawiamy możliwe do wybrania przez Ciebie opcje dotyczące plików cookies i sposobu, w jaki możesz kontrolować swoje preferencje dotyczące behawioralnych zachowań online. W przypadku większości komunikatów marketingowych opieramy się na Twojej zgodzie, ale są sytuacje, w których leży to w naszym prawne usprawiedliwionym celu.
Kontaktui interakcji z Tobą Kontaktu z Tobą w sprawie naszych Usług, na przykład przez telefon,e-mail lub pocztę, lub odpowiadając na posty w mediach społecznościowych, które skierowałeś do nas. Chcemy służyć Ci najlepiej jako klientowi, więc wykorzystujemy dane osobowe w celu udzielenia wyjaśnień lub pomocy w odpowiedzi na Twoją komunikację. Prawnie usprawiedliwiony cel
Zarządzania promocjamii konkursami, w których bierzesz udział, w tym tymi, które prowadzimy z naszymi dostawcami i partnerami handlowymi. Musimy przetworzyć Twoje dane osobowe, abyśmy mogli zarządzać promocjamii konkursami, w których zdecydujesz się uczestniczyć.
Zapraszania do udziału w ankietach satysfakcji klienta i innych badaniach rynku prowadzonych przez nas i inne organizacje działające w naszym imieniu. Przeprowadzamy badania rynkowe w celu udoskonalenia naszych Usług. Jeśli jednak skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, nie musisz brać udziału w badaniu. Jeśli powiesz nam, że nie chcesz, abyśmy skontaktowali sięz Tobą w celu zbadania rynku, uszanujemy ten wybór. Nie wpłynie to na zdolność do korzystania z naszych Usług.
Monitoring CCTV Monitorowania bezpieczeństwa naszych biur i sklepów stacjonarnych, aby zapobiegać przestępstwomi innym niepożądanym zrachowaniom. Aby chronić nasz biznes, lokalną społeczność, klientów i współpracowników. Prawnie usprawiedliwiony cel
 1.        Nasze prawnie usprawiedliwione cele w używaniu Twoich danych osobowych

W miejscach w których wspomnieliśmy powyżej, że wykorzystanie danych osobowych opiera się na naszym „prawnie usprawiedliwionym celu”, są to:

 •         obsługa potrzeb naszych klientów, w tym dostarczania naszych produktów i usług;
 •         promowanie i wprowadzania na rynek naszych produktów i usług;
 •         obsługa konta (na przykład konto zakupów online), zarządzanie skargami i rozwiązywania wszelkich sporów;
 •         zrozumienie naszych klientów, w tym ich wzorców, zachowania, a także ich upodobań i preferencji;
 •         ochrona i wsparcie naszej działalności, współpracowników, klientów i współwłaścicieli;
 •         testowanie i rozwijanie nowych produktów i usług, a także ulepszanie już istniejących;
 •         wymogi prawne / regulacyjne.
 1.        W jaki sposób i dlaczego udostępniamy dane osobowe partnerom handlowym i dostawcom usług

W tej sekcji wyjaśniamy w jaki sposób i dlaczego udostępniamy dane osobowe partnerom handlowym i dostawcom usług. Kiedy udostępniamy dane osobowe tym firmom, wymagamy od nich zachowania bezpieczeństwa i nie wolno im wykorzystywać danych osobowych do własnych celów marketingowych.

Partnerzy handlowi Współpracujemy z wieloma partnerami handlowymi, którzy sprzedają produkty za pośrednictwem naszych usług.W takich sytuacjach udostępniamy tylko te dane osobowe, które umożliwiają naszym partnerom handlowym świadczenie usług. Na przykład, gdy robisz zakupy za pośrednictwem naszego Serwisu, możemy udostępnić naszemu partnerowi handlowemu twoje imię i dane kontaktowe, aby mógł dostarczyć wybrane produkty.
Dostawcy usług Współpracujemy ze starannie wybranymi dostawcami usług, którzy realizują określone funkcjew naszym imieniu. Należą do nich na przykład firmy, które pomagają nam w świadczeniu: usług dla klientów, usług technologicznych, przechowywaniu i łączeniu danych, przetwarzaniu płatnościi dostarczaniu zamówień. Udostępniamy tylko dane osobowe, które umożliwiają naszym dostawcom świadczenie tych usług.Niektórzy z dostawców usług, z którymi współpracujemy, obsługują kanały mediów onlinew ramach których umieszczają odpowiednie reklamy naszych produktów i usług, a także dla naszych dostawców i naszych partnerów handlowych. Na przykład możesz zobaczyć ogłoszenie o naszych produktach i usługach, gdy korzystasz z określonej witryny społecznościowej lub oglądasz telewizję internetową.
 1.        W jaki sposób i dlaczego udostępniamy dane osobowe innym podmiotom

Możemy udostępniać dane osobowe innym organizacjom w następujących okolicznościach:

 •         gdy prawo lub organ publiczny twierdzi, że musimy udostępnić dane osobowe;
 •         gdy musimy udostępnić dane osobowe w celu ustalenia, wykonania lub obrony naszych praw (w tym przekazywania danych osobowych innym osobom w celu zapobiegania oszustwom i zmniejszania ryzyka kredytowego);
 •         do organizacji, której sprzedajemy lub przenosimy (lub przystępujemy do negocjacji w celu sprzedaży lub przeniesienia) któregokolwiek z naszych praw lub obowiązków wynikających z jakiejkolwiek umowy, którą możemy mieć z Tobą zawartą. Jeśli przeniesienie lub sprzedaż się powiedzie, podmiot otrzymujący Twoje dane osobowe może wykorzystywać twoje dane osobowe w taki sam sposób jak my;
 •         do wszelkich następców prawnych związanych z naszą działalnością.
 1.        W jaki sposób chronimy Twoje dane osobowe

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie i zarządzanie danymi osobowymi. Ta sekcja przedstawia wybrane

z wprowadzonych przez nas środków. Aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych używamy zabezpieczeń komputerowych, takich jak:

 •         ograniczenie dostępu jedynie dla pracowników, którzy potrzebują go do wykonywania swoich obowiązków służbowych;
 •         egzekwujemy fizyczne, elektroniczne i proceduralne zabezpieczenia związane z gromadzeniem, przechowywaniem i ujawnianiem danych osobowych;
 •         fizyczne kontrole dostępu do naszych budynków i plików;
 •         zapory sieciowe i szyfrowanie danych podczas przesyłu za pomocą protokołu Secure Sockets Layer (SSL).

Jednak mimo podjęcia odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych w celu ochrony danych osobowych, nie możemy zagwarantować bezpieczeństwa jakichkolwiek danych osobowych przesyłanych przez Internet do nas.

Dane osobowe, które od Państwa zbieramy, mogą być przekazywane i przechowywane w miejscu docelowym poza Europejskim Obszarem Gospodarczym („EOG”). Mogą być również przetwarzane przez firmy działające poza EOG, które pracują dla nas lub dla jednego z naszych dostawców usług. Jeśli to zrobimy, zapewniamy poszanowanie Twoich praw prywatności zgodnie z niniejszymi Zasadami. Najczęstszym sposobem, w jaki to robimy, jest wprowadzenie konkretnego rodzaju umowy (więcej informacji nt. temat można znaleźć tutaj:https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/data-transfers-outside-eu_en) lub poprzez zatwierdzony program, taki jak Tarcza Prywatności: https://www.privacyshield.gov/welcome.

 1.        Jak długo przetwarzamy dane osobowe

Nie będziemy przechowywać Twoich danych osobowych dłużej niż potrzebujemy, co jest uzależnione od kilku czynników:

 1. a)        (Przede wszystkim) powodu dla którego je zgromadziliśmy;
 2. b)       Jak dawno temu zostały zebrane;
 3. c)        Czy istnieje podstawa prawna / regulacyjna, abyśmy je zachowali;
 4. d)       Czy ich potrzebujemy, aby chronić Twojego lub naszego interesu.
 5. Możliwość wyboru, w kwestii otrzymywania komunikatów marketingowych i udziału w badaniach rynkowych

Będziemy przesyłać Ci odpowiednie oferty i informacje o naszych produktach i usługach na wiele sposobów, w tym pocztą elektroniczną, ale tylko wtedy, gdy wcześniej wyraziłeś zgodę na otrzymywanie tych informacji marketingowych.

W momencie rejestracji w naszym Serwisie zapytamy Cię, czy chcesz otrzymywać komunikację marketingową. W dowolnym czasie będziesz mieć możliwość zmiany swojego wyboru preferencji marketingowych za pośrednictwem panelu ustawień

w ramach swojego konta użytkownika, przez telefon ( +48 574-171-199 ) lub na piśmie kontakt@internetpro.pl

Chcielibyśmy również poznać Państwa opinie, które pomogą nam ulepszyć nasze Usługi, dlatego może się zdarzyć, że skontaktujemy się z Państwem w celu przeprowadzenia badań rynkowych. Zawsze będziesz miał wybór, czy wziąć udział

w naszych badaniach rynku czy też z nich zrezygnować.

 1. Jak wykorzystujemy pliki cookies

Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne – w szczególności pliki tekstowe – są umieszczane przez nasz Serwis podczas każdej wizyty w urządzeniu końcowym Użytkownika, co pozwala naszym witrynom internetowym zapamiętać komputer Użytkownika lub urządzenie oraz służy realizacji kilku celów. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest Fundacja. Serwer Serwisu automatycznie rejestruje informacje przesyłane przez przeglądarkę Użytkownika w czasie wyświetlania witryny. Dzienniki serwera mogą zawierać informacje takie jak żądanie sieciowe, adres IP, typ i język przeglądarki, data i godzina przesłania żądania. Te informacje pozwalają podnosić jakość naszych Usług dzięki identyfikowaniu i przechowywaniu preferencji Użytkownika oraz śledzeniu trendów, takich jak na przykład sposoby w jakich przeszukiwane są nasze Serwisy.

Na naszych Serwisach wykorzystywane są następujące rodzaje plików cookies:

DZIAŁANIE CHARAKTERYSTYKA TYP
Zapewnienie wydajności §   kompatybilność (np. identyfikacja typu przeglądarki);§   optymalizację (np. pomiar czasu ładowania zawartości Serwisu); Sesyjne -> w chwili zamknięcia przeglądarki ciasteczka są usuwane
Zwiększenie bezpieczeństwa §   sprawdzenie czy urządzenie użytkownika jest bezpiecznie zalogowane przez cały czas trwania jego wizyty w Serwisie; Sesyjne -> w chwili zamknięcia przeglądarki ciasteczka są usuwane
Zapamiętanie preferencji §   ulepszenie działania Serwisu np. poprzez spersonalizowane treści, powitanie lub zapamiętanie wybranego języka; Sesyjne -> w chwili zamknięcia przeglądarki ciasteczka są usuwane
Analiza sposobu korzystaniaz Serwisu §   zbieranie statystyk dotyczących m.in. ogólnej liczby wizyt odsłon oraz odwołań do Serwisu; Stałe -> usuwane po dłuższym braku odwiedzania Serwisu
Informacje zwrotne od Użytkowników Serwisu §   nie wyświetlanie powiadomień o charakterze jednorazowym po przejściu Użytkownika do kolejnej podstrony Serwisu;§   nie wyświetlanie powiadomień cyklicznych przez zdefiniowany okres; Sesyjne -> w chwili zamknięcia przeglądarki ciasteczka są usuwaneStałe -> usuwane po dłuższym braku odwiedzania Serwisu
Wtyczki / widgety §   dzielenie się treściami Serwisu na platformach społecznościowych;§   odnotowywanie interakcji użytkowników w Serwisie (np. za pomocą licznika liczby udostępnień); Stałe -> usuwane po dłuższym braku odwiedzania Serwisu
Dostarczanie właściwych treści marketingowych(w szczególności reklamy online) §   dostarczanie reklam internetowych, które naszym zdaniem są dla Ciebie najbardziej istotne na naszych Serwisach i stronach internetowych innych podmiotów; Stałe -> usuwane po dłuższym braku odwiedzania Serwisu
Pomiar skuteczności naszej komunikacji marketingowej(w tym reklamy online) §   mierzenie skuteczności naszych internetowych kampanii reklamowych oraz tych wysyłanych za pośrednictwem e-mail;§   kontrolowanie liczby wyświetleń reklamy. Stałe -> usuwane po dłuższym braku odwiedzania Serwisu

Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu wykorzystywane mogą być również przez strony trzecie w celu zaoferowania użytkownikom dodatkowych funkcjonalności. Korzystanie z powyższych narzędzi lub widgetów może powodować gromadzenie plików cookies na urządzeniach użytkowników w celu ułatwienia korzystania z tych serwisów i zapewnienia, że interakcja użytkowników jest wyświetlana poprawnie w naszych Serwisach.

 1. Twój wybór w zakresie plików cookies

Pomimo, że większość przeglądarek internetowych automatycznie zezwala na umieszczanie na komputerze plików cookies, Użytkownik może zabronić odbierania plików cookies, przez co pozostanie anonimowy. W takim przypadku należy pamiętać, że nie wyrażając zgody na umieszczanie plików cookies, użytkownik nie będzie mógł w pełni korzystać ze wszystkich funkcji Serwisu. W celu skonfigurowania opcji swojego urządzenia w zakresie wyrażenia zgody na zapisywanie plików cookies oraz określenia zakresu zapisywanych cookies, Użytkownik może dokonać zmian ustawień wykorzystywanej przeglądarki internetowej (w większości przypadków taka opcja znajduje się w Narzędziach lub menu Preferencje przeglądarki).

Informujemy, iż niedokonanie przez Użytkownika zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone

w urządzeniu końcowym Użytkownika. W takim przypadku nasze Serwisy mogą przechowywać informacje w urządzeniu końcowym Użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

Informacje na temat zarządzania plikami cookies w poszczególnych przeglądarkach można znaleźć na stronach dedykowanych poszczególnym przeglądarkom:

Dodatkowe informacje o zarządzaniu plikami cookies znajdują się na takich stronach jak np.http://allaboutcookies.org

 1. Prawo dostępu do danych

Masz prawo do wglądu w swoje dane osobowe, które przechowujemy.

 1. Pozostałe prawa osób, których dane są przetwarzane

W odniesieniu do Twoich danych osobowych masz również:

14.1.  Prawo do poprawienia danych

Jeśli uważasz, że posiadamy niedokładne lub brakujące informacje na Twój temat, daj nam znać, a my to poprawimy.

14.2.  Prawo do sprzeciwu

Sprzeciw ogólny – rozpatrzymy sprzeciw wobec wykorzystania przez nas Twoich danych osobowych. Jeśli Twoje prawa przeważają nad naszymi interesami w korzystaniu z Twoich danych osobowych, wtedy na Twoją prośbę albo ograniczymy ich przetwarzanie (patrz sekcja 14.3 poniżej) albo usuniemy je (patrz sekcja 14.4 poniżej).

Sprzeciw wobec marketingu bezpośredniego – w przypadku wniesienia takiego sprzeciwu przestaniemy wykorzystywać Twoje dane osobowe w celach marketingu bezpośredniego. W wyniku sprzeciwu wobec marketingu bezpośredniego oraz w przypadku gdy nie będziemy mieli żadnych innych podstaw prawnych do ich wykorzystania, przetwarzanie Twoich danych osobowych zostanie wstrzymane w ciągu 30 dni.

14.3.  Prawo do ograniczenia przetwarzania danych

Istnieje kilka sytuacji, w których można ograniczyć korzystanie z danych osobowych, w tym (ale nie tylko):

 •         złożyłeś ogólny sprzeciw (wymieniony w punkcie 14.2 powyżej);
 •         kwestionujesz dokładność danych osobowych, które przechowujemy;
 •         wykorzystaliśmy Twoje dane osobowe bezprawnie, ale nie chcesz, abyśmy je usunęli.

14.4.  Prawo do usunięcia danych

Istnieje kilka sytuacji, w których możesz zlecić nam usunięcie Twoich danych osobowych, w tym (ale nie tylko):

 •         nie musimy już przechowywać Twoich danych osobowych;
 •         z powodzeniem złożyłeś sprzeciw ogólny (wymieniony w punkcie 14.2 powyżej);
 •         wycofaliście Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas Państwa danych osobowych (i nie mamy żadnych innych powodów, aby z nich korzystać);
 •         bezprawnie przetworzyliśmy Twoje dane osobowe.

14.5.  Prawo do przenoszenia danych

Jeśli chcesz otrzymać kopię danych osobowych, które posiadamy o Tobie, skontaktuj się z nami za pośrednictwem adresu: kontakt@internetpro.pl.

14.6.  Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego

Chcielibyśmy móc rozwiązać wszelkie Państwa wnioski i uwagi, jednakże mają Państwo również prawo złożyć skargę bezpośrednio lokalnemu organowi nadzorczemu jeśli uważacie, że przetwarzamy dane osobowe niezgodnie z prawem.

14.7.  Więcej informacji na temat twoich praw do ochrony danych

Strona internetowa Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) dotycząca ochrony danych zawiera więcej szczegółowych informacji na temat wspomnianych wyżej Państwa praw do ochrony danych osobowych. Jeśli chcesz bardziej szczegółowo porozmawiać z nami na temat tych praw, skorzystaj z sekcji poniżej w której informujemy „jak się z nami skontaktować”.

 1. Jak się z nami skontaktować

Jeśli masz pytania dotyczące sposobu gromadzenia, przechowywania i wykorzystywania danych osobowych, skontaktuj się z nami:

 • Telefon:  +48 698196501
 • E-mail:   Kontakt@internetpro.pl
 • Internet pro spółka z o.o.Ul. Święty Marcin, nr 29, lok. 8, 61-806 Poznań Regon: 387309460, Nip: 7831825741

Z Inspektorem Danych Osobowych Fundacji możesz się również skontaktować za pośrednictwem adresu e-mail:  Kontakt@internetpro.pl

Polityka została ostatnio zaktualizowana: 24 Maj 2020 r.

Save settings
Cookies settings