kobiecy krąg

Krąg kobiet w Poznaniu

Z całego serca pragniemy zaprosić Was na wspólny krąg kobiet. Będzie to wspaniała okazja do tego, aby połączyć się ze swoją energią i nadać większej siły naszym intencjom. Celebracja pełni, taniec, medytacje, praca z oddechem i afirmacjami i wiele więcej.  Nasze ramiona są dla Ciebie otwarte, jeśli czujesz, że potrzebujesz poczuć kobiece wsparcie, akceptację, pragniesz zgłębić swoją świadomość i zacząć prace duchową to jest to idealny moment. Moc księżyca w pełni potrafi zdziałać cuda więc skorzystajmy z tego! 

Tworzymy tę przestrzeń z myślą o innych kobietach, chcemy stworzyć społeczność, która będzie pełna zgody na to co jest, która nie będzie oceniać, w której nie ma tematów tabu. Przestrzeń gdzie każda z nas będzie mogła być autentyczną sobą, dzięki czemu wzbogaci całą grupę. 

Krąg to forma karmy jogi ( wymiana energii, coś dostaje, coś oddaje) – to znaczy, że spotkanie jest bezpłatne dlatego prosimy Was o zabranie mat, poduszek, koca, coś do picia i może jakieś przekąski. 

Z naszej strony możesz się spodziewać:

– Cudownej energii, wspólnego śpiewu i tańca,

– Głębokich rozmów na każdy temat,

– Pracy z oddechem, medytacją i ciałem. 

– Burning ceremony – uwalnianie tego czego już nie chcemy w naszym życiu. 

– Tworzenia afirmacji, intencji, mapy marzeń. 

– Rytuałów, przed każdym spotkaniem będziemy informować co jest potrzebne. 

– Wróżenia z kart i innych magicznych praktyk. 

Na krąg kobiet 22.04.23 r. prosimy zaopatrzyć się w: 

– 2 Kartki papieru

– Długopis

– Matę, poduszkę koc (to co pozwoli Ci na komfortowe siedzenie)

– Coś do picia i jedzenia,

Widzimy się w Kamienica studio na Matejki 46/8 w Poznaniu. 

Wspólnym głosem wyśpiewany nasze obawy i pragnienia, uwolnimy to co domaga się wypuszczenia i zaprosimy do środka Wszystko co pozwoli zakwitnąć od środka. W aurze księżyca w pełni spotkajmy się wspólnie kochane kobiety!