Już niedługo będziemy mieli wyjątkową datę – 22.02.2022 roku. To lustrzana data – Dzień Sześciu Dwójek. Kombinacja cyfr – 22.02.2022 – odczytywana jest po obu stronach tak samo i nazywana jest również datą palindromową. Takie zbiegi okoliczności są bardzo rzadkie. Na przykład w obecnym tysiącleciu istnieje tylko 60 dat lustrzanych. A 22.02.2022 jest jednym z nich. 

Numerolodzy nazywają ten dzień magicznym i kojarzą tę datę z wydarzeniami karmicznymi, które mogą radykalnie zmienić los człowieka. Również w dniu 22.02.2022 możesz odprawiać rytuały i wysyłać intencje, ponieważ energia tego dnia przyniesie zmiany i pozytywny wektor przyszłości. 

Lustrzana data 22.02.2022 r. znaczenie w numerologii

Numerolodzy przypisują lustrzanej dacie 22.02.22 magiczne, a nawet mistyczne właściwości. Oprócz sześciu dwójek data 22 lutego ma jeszcze dwie cechy. 

  • Po pierwsze, data 22.02.2022 to 22 to drugi dzień księżycowy.
  • Po drugie, 22 lutego 2022 to wtorek. Drugi dzień tygodnia.

Dwa symbolizuje: harmonię, miłość, przyjaźń, dyplomację. W tym dniu warto budować relacje, przywracać zerwane połączenia i oczywiście spędzać czas z bliskimi.

Czasami dwójka polega na wyborze, zarysowaniu „złotego środka” i wyznaczeniu optymalnych celów i zadań. Wszechświat w tym dniu przyczyni się do wszystkich intencji. Ale tylko wtedy gdy przyniosą dobry, pozytywny rozwój i nie naruszają granic innych ludzi.

Numer 222222 

222222 to podwójny płomień miłości. Rozwija pozytywne i optymistyczne nastawienie, ponieważ przyszłość może się zmieniać w oparciu o Twoje myśli i uczucia. Wielu z was jest przyzwyczajonych do negatywnych uczuć wobec siebie, swojego otoczenia lub wydarzeń w swoim życiu. Uznaj, że nie musisz mieć żadnych negatywnych uczuć, bo praca kosmosu gwarantuje Ci cuda i najlepsze rezultaty. Sekwencja cyfry „2” zachęca do dążenia do harmonijnej i spokojnej postawy. Pomaga poświęcić energię na wiarę w siebie, swoich bliskich i ich wspaniałą przyszłość.

Znaczenie kombinacji 222

O znaczeniu liczby aniołów składającej się z 4 cyfr lub więcej decydują podstawowe 3 cyfry, a zatem liczba anioła „222222” może być kombinacją „222”.

Znaczenie „222” jest następujące.

„Nie martw się i miej wiarę”

Uwierz, że wszystko wokół Ciebie idzie lepiej niż jak Ty o tym myślisz. Twoje nadzieje wkrótce się spełnią, więc zachowaj pozytywne nastawienie i czekaj. „222222”, które może być kombinacją „222” z rzędu, mówi się, że jest liczbą anioła, której powyższe znaczenie staje się silniejsze.

Ta liczba mówi, że wiara to cała energia. Upewnij się, że Twoja ścieżka jest właściwa.

Poniżej powiemy Ci więcej o tym co warto, a czego lepiej nie robić w lustrzanym dniu 22.02.2022 r.

22.02.2022

Co warto zrobić podczas lustrzanej daty 22.02.2022 r.?

W tym dniu, o którym mówi się,  że „zbiegną się ze sobą wszystkie gwiazdy”, będzie nam towarzyszyć szczęście i błogosławieństwo Wszechświata. 

We wtorek 22 lutego 2022 r. warto wstać trochę wcześniej, aby wszystko robić ze spokojem. Weź dziennik i zrób plany na następny miesiąc, a nawet rok. Zdefiniuj cele, zidentyfikuj możliwe przeszkody i ogólnie nakreśl strategię swoich działań, rozwoju itp.

Zwróć uwagę na najbliższą osobę, z którą będziesz musiał przeżyć całe życie – na siebie. Zrób dla siebie coś miłego – idź na siłownię, do kina lub na zabiegi kosmetologiczny czy do SPA. Postaraj się spędzić dzień w atmosferze życzliwości i wzajemnego zrozumienia z bliskimi Ci osobami. Staraj się zbudować ponownie relacje z tymi, z którymi długo się kłóciłeś lub przypadkowo straciłeś kontakt.

Twój rozwój duchowy jest w Twoich rękach. Wszechświat 22 lutego 2022 podpowie nam w każdy możliwy sposób gdzie iść dalej i jakie wybrać praktyki duchowe.

Życzenie wypowiedziane tego dnia 22.02.22, a na pewno się spełni. Jeśli nie utworzyłeś jeszcze mapy marzeń na rok 2022 koniecznie zrób to w ten wtorek! Uwaga na silne zaklęcia i rytuały miłosne! Dokładnie przeanalizujcie ostatni miesiąc i sprawdźcie swoje postanowienia na 2022, może warto coś zmienić? 

Czego lepiej nie robić w dniu 22.02.2022 r.?

W tym dniu nie można się kłócić, załatwiać spraw za pomocą manipulacji i poniżania. Nie bardziej niż właśnie w dniu lustrzanej daty Twoje słowa, emocje i czyny powrócą do Ciebie jak lustro odbijające się na Tobie lub Twoich bliskich. Dlatego zrezygnuj z przygnębienia, zazdrości, złości i innych uczuć, które Cię niszczą. 

Rytuał pozbycia się krzywd na lustrzaną datę  22.02.22

Dziś jest ten magiczny dzień kiedy możesz wypuścić wszystkie swoje żale, poznać tajemnicę przebaczenia i pozwolić sobie na akceptacje. Jak to zrobić? Wystarczy wykonać najprostszą ceremonie palenia.

Zapisz na kartce wszystkie swoje lęki, niepokoje, niewypowiedziane żale i bóle. 

Weź metalowe lub porcelanowe naczynie, na którym spalisz wypisane uczucia.

Podpal kartkę ze słowami: „Wypuszczam urazę, otwieram drzwi do nowego świata, obiecuję uwierzyć w siebie ”. Kiedy się wypali, zakop popiół w ziemi lub wrzuć do doniczki z kwiatami. 

Wszechświat pomoże Ci iść naprzód. Trzeba tylko przetransformować lub uwolnić wszystko, co pociągało Cię do negatywnych emocji, toksycznych ludzi lub przeżytych tragicznych wydarzeń.

Uwierz w siebie i mentalnie obejmij swoje wewnętrzne małe dziecko. W końcu ono wciąż ma nadzieję na cuda.

Czy można zaplanować ślub na 22.02.2022 r.?

Piękna data 22.02.2022 idealnie nadaje się na wesele i ślub. Niech ta magiczna data stanie się dobrym talizmanem, rodzinną tradycją, fundamentem czystej miłości i przyniesie szczęście wszystkim parom.

Dużo miłości i szczęścia,

Namaste!

Patrycja Ługiewicz

Founder, redaktor, autor