Śnieżna pełnia księżyca w Lwie będzie miała miejsce 16 lutego 2022 roku (środa). Księżyc  w pełni w znaku Lwa pobudza nasze siły witalne, podnosi samoświadomość i pewność siebie. Może pojawić się potrzeba podejmowania własnych decyzji a nawet wpływania nimi na życie innych. Najważniejsza jednak staje się niezależność od wpływów otoczenia. W tej energii możemy mieć większą potrzebę pokazania się, zaistnienia oraz zbierania wyrazów uznania za nasze działania. 

Pełnia księżyca w znaku Lwa to dobry czas na: randki, spotkania, negocjacje biznesowe, działania publiczne, wizytę u fryzjera, zakładanie bloga lub kanału na YouTube, działania promocyjne. W pełnię księżyca w Lwie lepiej unikać: samotnego siedzenia w domu, zabiegów oraz operacji nerek i kręgosłupa. 

Co oznacza pełnia księżyca w Lwie?

Styczniowa pełnia księżyca 2022 roku czyli Wilczy Księżyc mogła spowodować wycofanie, stagnacje, zamknięcie jednak Śnieżna pełnia posunie nas do przodu. 

Jesteśmy już wolni od pierwszej retrogradacji Merkurego w 2022 roku — czas naprawdę otworzyć się na potencjał jaki kryje dla nas wszechświat.

Księżyc w pełni to czas kulminacji energii i obietnica spełnienia tego co było zasiane w nowiu. To czas emocjonalny – czas romansu, miłości i ekscytacji.

Energia pełni księżyca w lwie to kreatywne wyrażanie siebie i wzmocnienie indywidualizmu. To energia gorącego romansu i przyjemności. Z kolei Słońce w Wodniku prowadzi nas do grupy, społeczności i przyjaźni.

Lew jest dumny i niezwykle indywidualny – nie zadowala się po prostu byciem częścią zespołu, a Wodnik mimo, że ceni sobie niezależność stawia na zespół – będziemy balansować żeby złapać złoty środek. 

pełnia księżyca w Lwie

Pełnia księżyca w Lwie – układ planet w lutym

Napięty początek roku pod kątem astrologicznym dał popalić. Nie tylko o Merkurego chodzi, ale także Wenus w retrogradacji i koniec Jowisza w Rybach te energie mogły nami miotać.

Ponieważ Księżycowe Węzły Przeznaczenia będą również aktywowane przez tę pełnię księżyca, oznacza to, że ta data w księżycowym kalendarzu 2022 jest czasem, w którym jesteśmy zachęcani do zwracania szczególnej uwagi na wyjścia i wejścia. 

Zwróć uwagę na rozmowy, które prowadzisz w tym czasie. Ludzi, którzy wchodzą lub wychodzą z naszego życia. Pełnia księżyca w Lwie oświetla drogę choć może w nieoczekiwany sposób.

Mogą pojawić się pytania typu: jaką rolę odgrywam w poszczególnych grupach? W jaki sposób moje relacje wspierają moje marzenia? Jak mnie zachęcają lub inspirują? Czy pasuję do ludzi, z którymi spędzam najwięcej czasu? Czy jestem w stanie być najbardziej autentycznym sobą, kiedy jestem z nimi?

Zasiadając z tymi pytaniami pamiętajmy również, że astrologowie uważają te dwie pary planet za planety relacji: Słońce i Księżyc oraz Wenus i Marsa. Każda z tych par wskazuje na to jak harmonizujemy i łączymy różne archetypy, aby stworzyć równowagę zarówno w nas samych, jak i we współpracy z innymi.

Kosmos delikatnie przypomina nam, że Lew jest znakiem zodiaku, który rządzi sercem. Dom Lwa to miejsce, w którym chcemy być widziani, kochani i akceptowani. 

Ta pełnia księżyca w Lwie przypomina, że ​​Twoje potrzeby są tak samo ważne jak innych. Wspieraj relacje, które pozwalają Ci być sobą, jednocześnie uwalniając oczekiwania wobec innych, którzy nie mogą obecnie zaspokoić Twoich potrzeb.. 

Rytuał na pełnię księżyca w Lwie luty 2022

Ten rytuał najlepiej wykonać tuż przed snem. Aby wykorzystać najsilniejszą energie pełni księżyca, polecam wykonanie tego rytuału między 15 a 19 lutego 2022 r.

Będziesz potrzebować:

 • Wybrane narzędzie do oczyszczania (np. dzwoneczki, kadzidełka itp.)
 • Muzyka relaksacyjna 
 • Biała piżama/koszula do spania
 • Dzbanek wody
 • Płatki róż* (patrz uwagi poniżej)

* W zależności od tego z jakimi uzdrawiającymi mocami róży chcemy pracować należy wybrać kolor płatków.. Użyj czerwonych płatków róż, aby przyciągnąć miłość, wzmocnić uczucie i zwiększyć pociąg seksualny. Użyj różowych płatków róży, aby wzmocnić swoją kobiecą energię i wykorzystać wewnętrzną Boginię. Użyj żółtych lub brzoskwiniowych płatków róż, aby pracować z uczuciem radości i zabawy oraz przyciągnąć przyjaźnie. Użyj fioletowych płatków róż, aby wzmocnić swoją intuicję i otworzyć trzecie oko. Możesz również mieszać, ale polecam nie więcej niż dwa kolory. 

Wskazówki:

 1. Przygotuj wszystkie elementy rytualne i białą piżamę/ubranie. Zacznij od oczyszczenia aury za pomocą wybranego narzędzia, a następnie otoczenie i wszystkie rzeczy do rytuału.

Oczyszczając aurę, możesz wyrecytować następujące słowa:

„Uwalniam ramy i schematy, w które przyodział mnie świat. Zdejmuje wszystkie warstwy nie pozostawiając nic poza moim prawdziwym, autentycznym ja. Cały bałagan, wszystkie myśli, które już mi nie służą lub nie są moje, wszystkie moje bóle, zmartwienia, stresy i troski opuszczają teraz moje ciało, pozostawiając mnie wolną, stojącą w moim prawdziwym świetle.”

Kiedy oczyszczasz otoczenie możesz wyrecytować następujące:

„Dziękuję tym pięknym płatkom róż, które wykorzystam w swoim rytuale. Niech ich energia pozostanie czysta, otwarta na magię, która ma się ujawnić. Dziękuję tym ubraniom, wiedząc, że kiedy je założę, zapewnią mi ochronę i połączenie ze światłem. Teraz oczyszczam tę przestrzeń, uwalniając ją od wszelkich energii, które nie wspierają już mojego najwyższego dobra. Moja przestrzeń jest oczyszczona, moja przestrzeń jest oczyszczona. Dziękuję Ci. Dziękuję..”

 1. Następnie nałóż białą piżamę/koszulkę, ułóż się wygodnie i rozpocznij medytację.

 1. Po zakończeniu medytacji weź jedną trzecią płatków róż w niedominującą rękę i trzymaj je nad dzbanem z wodą. Wsypując płatki róż do wody powiedz głośno co z czego jesteś z siebie dumny.

 1. Teraz weź kolejną garść płatków róży w swoją niedominującą rękę, pozostawiając wystarczająco dużo, aby zrobić to jeszcze raz i wrzuć je do dzbanka z wodą. Kiedy to robisz, powiedz głośno co w twoim życiu daje Ci najwięcej siły w tej chwili.

 1. Na koniec weź ostatnią garść płatków róż i wsyp je do dzbanka z wodą jednocześnie głośno mówiąc, co najbardziej w sobie kochasz.

 1. Palcem zacznij mieszać wodę w dzbanku, tworząc wir. Gdy to zrobisz, wyrecytuj następujące słowa (możesz dostosować się do swoich potrzeb).

„Jestem istotą magnetyczną. Wszystko, co ma być, trafi do mnie. Promieniuję iskrą mojego prawdziwego, autentycznego ja. Przyciągam wszystko co jest dla mojego najwyższego dobra. Podnoszę swoją wibrację i dostrajam się do tego co przynosi mi radość, miłość i pokój”.

 1. Zostaw swój dzbanek z wodą w świetle pełni księżyca – możesz postawić go przy oknie lub na zewnątrz w zależności od dostępności.

 1. Teraz usiądź z wszelkimi wiadomościami, które przyjdą i spisz je zanim pójdziesz spać.

 1. Rano weź dzbanek z wodą i wylej go na ciało pod prysznicem lub na dłonie/stopy. Kiedy to robisz, wyobraź sobie, że wszystkie księżycowe energię i afirmacje wsiąkają w Twoją skórę. 

 1. Weź płatki róż i wyrzuć je na zewnątrz. Możesz je również wysuszyć i pozostawić na swoim ołtarzyku na kilka dni.

Pięknej pełni, wykorzystaj energię Lwa,

Namaste!

Patrycja Ługiewicz

Founder, redaktor, autor